epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Škoda?

Není škoda jako škoda. Některé škody vás dokáží nepěkné potrápit. A nemyslíme tím modely české automobilky Škoda. Proti škodám je lepší mít auto dobře pojištěné. Havarijní pojištění společně s povinným ručením všechna možná rizika pokryje. Nejlepší havarijní pojištění pro Škoda najdete na ePojisteni.cz.

O firmě Škoda

Také my máme vlastní automobilku a ne zrovna malou a bezvýznamnou. Vozidla vyráběná pod značkou Škoda se vyváží do celé Evropy i mimo ni. Škoda navazuje na původní českou automobilku Laurin & Klement. Po druhé světové válce byla “škodovka” znárodněna, což se na vývoji aut bohužel negativně podepsalo. Díky privatizace v roce 1991 koncernem Volkswagen Group se Škoda dostala znovu na výsluní.

Automobilku Laurin & Klement založili vášniví cyklisti Václav Laurin a Václav Klement. Zpočátku vyráběli jízdní kola, později přešli na motocykly a v roce 1905 na motorová vozidla.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely značky Škoda, které se nechávají pojistit nejčastěji

Škoda Kodiaq
Škoda Octavia
Škoda Rapid
Škoda Karoq
Škoda Fabia
Škoda Superb
Škoda Yeti
Škoda Felicia
Škoda Citigo
Škoda Roomster
Škoda 120
Škoda 1203
Škoda Favorit
Škoda 1000 MB
Škoda 105
Škoda 130
Škoda Forman
Škoda 110
Škoda 125