epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Seat?

Pojištění vozidel má dnes spousty možností. Povinné ručení je zákonné a vedle něj existuje široká nabídka připojištění nebo samostatného havarijního pojištění. Oba typy pojištění pokryjí všechna možná rizika, které vám a vašemu autu mohou hrozit. Nejlepší nabídku a možnost rychlého on-line porovnání najdete na ePojisteni.cz.

O firmě Seat

Maličký automobil Seat 600 v 60. letech i poté změnil španělské silnice a ulice k nepoznání. Byl to ohromný hit. V podstatě se jednalo o kopii italského Fiatu, který se španělskou vládou uzavřel smlouvu. Díky této dohodě byla založená první španělská automobilka Seat, která do 80. letech pod vlastní značkou vyráběla modely Fiati, a teprve po uzavření nové spolupráce s Volkswagenem začala vyrábět první modely.

Prvním vlastním modelem, který Seat vyprodukoval po zahájení spolupráce s německou automobilkou, byl Seat Toledo v roce 1991.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Seat, které se nechávají pojistit

Seat Leon
Seat Arona
Seat Ibiza
Seat Ateca
Seat Alhambra
Seat Toledo
Seat Altea
Seat Exeo
Seat Cordoba
Seat Mii
Seat Arosa
Seat Inca