epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Renault?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Renault, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Renault

Populární francouzská automobilka Renault vyrábí nejen osobní vozy, ale také autobusy, nákladní vozidla a traktory. Dnes se jedná jednu z pěti největších automobilek světa. Kromě vlastní značky jí patří rumunská automobilka Dacia, korejský Renault Samsung Motors a významnou roli hraje v ruské automobilce Lada. Její historie sahá až do roku 1898, kdy ji založil bratři Louis a Marcel Renaultovi.

Prvním vyrobeným modelem byl Renault Voiturette 1CV. Prvním zákazníkem byl dobrý přítel jejich otce, který si auto velmi pochvalovat.

Díky spojení s automobilkou Nissan se Renault patří mezi největší výrobce automobilů. Pod tuto značku patří také Dacia, Renault Samsung Motor a ale i značka Lada.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Renault, které se nechávají pojistit:

Renault Megane
Renault Captur
Renault Clio
Renault Trafic
Renault Talisman
Renault Espace
Renault ZOE
Renault Twizzy
Renault Modus
Renault Master
Renault Scénic
Renault Koleos
Renault Fluence
Renault Grand Scénic
Renault Thalia
Renault Kangoo
Renault Laguna
Renault Twingo
Renault Alpine