Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění pro vozy Renault
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Renault?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Renault, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Renault


Populární francouzská automobilka Renault vyrábí nejen osobní vozy, ale také autobusy, nákladní vozidla a traktory. Dnes se jedná jednu z pěti největších automobilek světa. Kromě vlastní značky jí patří rumunská automobilka Dacia, korejský Renault Samsung Motors a významnou roli hraje v ruské automobilce Lada. Její historie sahá až do roku 1898, kdy ji založil bratři Louis a Marcel Renaultovi.


Prvním vyrobeným modelem byl Renault Voiturette 1CV. Prvním zákazníkem byl dobrý přítel jejich otce, který si auto velmi pochvalovat.

Díky spojení s automobilkou Nissan se Renault patří mezi největší výrobce automobilů. Pod tuto značku patří také Dacia, Renault Samsung Motor a ale i značka Lada.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web