epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Peugeot?

Pojišťovny, které nabízí povinné ručení, poskytují i havarijní pojištění, které kryje odlišná rizika. Jedná se například o riziko vandalismu, krádeže, havárie či živelné události. Porovnejte si havarijní pojištění pro Peugeot na ePojisteni.cz a můžete si být jistí, že vás žádná škoda nepřekvapí.

O firmě Peugeot

Firma Peugeot se zabývala výrobou oceli a ocelových výrobku. S vynálezem jízdního kola přesedlala na jejich výrobu a první kola vyrobila v roce 1882. V té době se již začalo hovořit o vozu poháněném jinak než koňmi. Armand Peugeot se tohoto vynálezu hned chytl a na počátku 90. letech se objevila první vozidla poháněná benzínovým motorem a celogumovými pneumatikami.

První motory Peugeot odebíral od Daimlera. Na konci 19. století se však jejich vývojem a výrobou začal zabývat sám. Motory začal montovat pod přední kapotu a používat se začal i volant.

První motory Peugeot odebíral od Daimlera. Na konci 19. století se však jejich vývojem a výrobou začal zabývat sám. Motory začal montovat pod přední kapotu a používat se začal i volant. V roce 1892 Peugeot vyráběl vozy s celogumovými pneumatikami, které spíše připomínaly kočáry bez koní než současné auto. Místo volantu měly páku.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely Peugeot, na které se pojištění využívá

Peugeot 3008
Peugeot 2008
Peugeot 5008
Peugeot 206
Peugeot 307
Peugeot 308
Peugeot 508
Peugeot Partner
Peugeot 308 SW
Peugeot 106
Peugeot 306
Peugeot 407
Peugeot Traveller
Peugeot 406
Peugeot 207
Peugeot 301
Peugeot 807
Peugeot Expert
Peugeot 107