Havarijní pojištění pro vozy Peugeot

Havarijní pojištění Peugeot

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Peugeot?

Pojišťovny, které nabízí povinné ručení, poskytují i havarijní pojištění, které kryje odlišná rizika. Jedná se například o riziko vandalismu, krádeže, havárie či živelné události. Porovnejte si havarijní pojištění pro Peugeot na ePojisteni.cz a můžete si být jistí, že vás žádná škoda nepřekvapí.

O firmě Peugeot

Firma Peugeot se zabývala výrobou oceli a ocelových výrobku. S vynálezem jízdního kola přesedlala na jejich výrobu a první kola vyrobila v roce 1882. V té době se již začalo hovořit o vozu poháněném jinak než koňmi. Armand Peugeot se tohoto vynálezu hned chytl a na počátku 90. letech se objevila první vozidla poháněná benzínovým motorem a celogumovými pneumatikami.

První motory Peugeot odebíral od Daimlera. Na konci 19. století se však jejich vývojem a výrobou začal zabývat sám. Motory začal montovat pod přední kapotu a používat se začal i volant.

První motory Peugeot odebíral od Daimlera. Na konci 19. století se však jejich vývojem a výrobou začal zabývat sám. Motory začal montovat pod přední kapotu a používat se začal i volant. V roce 1892 Peugeot vyráběl vozy s celogumovými pneumatikami, které spíše připomínaly kočáry bez koní než současné auto. Místo volantu měly páku.

Spočítat
ceny

Modely Peugeot, na které se pojištění využívá

- Peugeot 3008

- Peugeot 2008

- Peugeot 5008

- Peugeot 206

- Peugeot 307

- Peugeot 308

- Peugeot 508

- Peugeot Partner

- Peugeot 308 SW

- Peugeot 106

- Peugeot 306

- Peugeot 407

- Peugeot Traveller

- Peugeot 406

- Peugeot 207

- Peugeot 301

- Peugeot 807

- Peugeot Expert

- Peugeot 107

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 20

Mluví se o nás