epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Opel?

Buďte připraveni na každou situaci a sjednejte si kvalitní povinné ručení. Nabídky pojišťoven jsou velkorysé, a pokud si pojištění uzavřete on-line, ušetříte. Například na ePojisteni.cz si povinné ručení pro Opel porovnáte a vyberete za pouhých pár minut z pohodlí svého domova.

O firmě Opel

Adam Opel byl velmi zdatný podnikatel. V roce 1862 založil společnost na výrobu jízdních kol a šicích strojů, kterou převzali jeho dva stejně nadaní synové. Ti se na přelomu 19. a 20. století vrhli do poslední novinky - výroby motorových vozidel. Prostory se jim podařilo sehnat díky kontraktu s Friedrichem Lutzmannem vlastnícím velkou továrnu. Bratří Opelové měli sen - vyrábět spolehlivá auto pro širokou veřejnost, a ten se jim podařilo splnit.

V roce 1909 uvedli na trh robustní vozidlo Opel 4/8 PS, které se stalo oblíbeným zejména mezi vesnickými lékaři. Proto se mu říkalo Doktorwagen.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastě pojišťované modely značky Opel

Opel Astra
Opel Corsa
Opel Mokka
Opel Insignia
Opel Meriva
Opel Zafira
Opel Opel Crossland X
Opel Vectra
Opel Grandland X
Opel Adam
Opel Frontera
Opel Combo
Opel Tigra
Opel Omega
Opel Kadett
Opel Antara
Opel Ampera
Opel Agila