epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění pro Mini?

Vašemu Mini hrozí v provozu i mimo něj mnoha nebezpečí. Poškodit jej může například živelná událost jako povodeň, oheň či bouřka. Pořádnou neplechu nadělá také vandal, a když se váš Mini dostane do zorného úhlu zloděje, už jej pravděpodobně nikdy nespatříte. Kdo vám v ten moment nahradí škodu? Nikdo, pokud nemáte sjednané havarijní pojištění pro Mini. S výběrem vám poradí například zde na ePojisteni.cz.

O firmě Mini

Kdo by neznal malé, zábavné leč velmi výkonné vozidlo Mini Cooper, které dnes vyrábí BMW? Až do roku 2000 se jednalo o samostatnou značku, která tato “retro” vozidla vyráběla od roku 1959. U Mini byly na svou dobu velmi netradičně motor, náhon předních kol a převodovka umístěny v přední části vozidla. Díky tomu mohl mít vůz tak malé rozměry. Typické umístěné motoru napříč bylo kromě Mini používáno také ve vozidle Trabant P50. Důvodem bylo získat více prostoru uvnitř vozidla pro posádku.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Mini, které se nechávají pojistit

Mini Cooper
Mini Countryman
Mini Cooper S
Mini Clubman
Mini One