epojisteni logo

Spolehlivé havarijní pojištění pro Mercedes

Havarijní pojištění je na rozdíl od povinného dobrovolné. Pro luxusní vozidlo, jakým Mercedes je, by však mělo být povinností. A nemusíte si hned vybrat nejdražší možnost. Na ePojisteni.cz si porovnáte různé nabídky na havarijní pojištění pro Mercedes a vyberete si nabídku s nejlepšími podmínkami a za nejlepší cenu.

O firmě Mercedes Benz

Historie tvrdí, že tvůrci prvního motorového vozidla byli pánové Gottlieb Daimler a Carl Benz. Aniž by o sobě věděli a znali se, navrhli své první vozy téměř ve stejné době. Osobně se nikdy nepotkali. V roce 1926 došlo ke spojení jejich dvou firem. Vznikla tak slavná německá automobilka Daimler-Benz později přejmenovaná na Mercedes-Benz podle dcery jejich oblíbeného prodejce Emila Jellinka. Modely Mercedes-Benz jsou označovány písmenem S od roku 1954. Aktuálně nejnovějším modelem je Mercedes-Benz S 500.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely Mercedes, na které se pojištění nejčastěji využívá:

Mercedes Vito
Mercedes GLA
Mercedes CLA
Mercedes GLE
Mercedes GLC
Mercedes SLS
Mercedes SLK
Mercedes Viano
Mercedes Maybach
Mercedes GLS
Mercedes AMG GT
Mercedes CLK
Mercedes SLS AMG
Mercedes Vaneo
Mercedes 124
Mercedes Třídy A
Mercedes CL
Mercedes SLR
Mercedes CLS