epojisteni logo

Jak získat výhodné havarijní pojištění pro Mazdu?

Spoléhat se pouze na povinné ručení se nemusí vyplatit. Ochrání vás sice před finančními důsledky zaviněné nehody, ale co taková krádež, vandalové nebo škody způsobené vlastní chybou? Před těmi vás ochrání pouze havarijní pojištění. Na stránkách ePojisteni.cz si havarijní pojištění pro Mazdu nejen porovnáte, ale rovnou objednáte on-line.

O firmě Mazda

Japonská automobilka Mazda byla založená v roce 1920 Jujirou Matsudou. Poangličtělá verze jeho příjmení připomíná název automobilky. Název však údajně vychází ze jména starověkého perského boha Ahury Mazdy. Prvním modelem byla tříkolová dodávka Mazdago, která se začala prodávat v roce 1931. Dnes je Mazda velmi úspěšnou automobilkou, která ročně prodá přes 1 milion aut po celém světě. V roce 1961 získala Mazda licenci na výrobu a vývoj Wankelova rotačního motoru. Poprvé jej využila v modelu Mazda Cosmo Sports v roce 1967.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejrozšířenější modely Mazda, na které se pojištění využívá:

Mazda 3
Mazda 6
Mazda CX-5
Mazda CX-3
Mazda MX-5
Mazda 5
Mazda 2
Mazda 323
Mazda RX-8
Mazda CX-7
Mazda 626
Mazda RX-7
Mazda MPV
Mazda Premacy
Mazda Tribute
Mazda 121
Mazda Demio
Mazda CX
Mazda MX