epojisteni logo

Jistota pro Lexus v podobě havarijního pojištění

Havarijní pojištění pro luxusní vozidlo Lexus je téměř povinností. Chrání investici jeho majitele před důsledky různých nečekaných událostí, mezi které patří například krádež, škody způsobené živelnými událostmi, vandaly či havárií. Kvalitní havarijní pojištění pro Lexus si během pár minut vyberete a sjednáte na ePojisteni.cz.

O firmě Lexus

Lexus je značka luxusních vozidel, která spadá pod automobilku Toyota. Nápad na výrobu luxusních vozidel, které měly konkurovat například značkám BMW a Mercedes Benz, se zrodil na tajné schůzi vedení společnosti na počátku 80. let. Následoval dlouholetý průzkum amerického trhu, než se konečně objevil první model Lexus LS 400. A jeho úspěch byl ohromný.

Lexus je i po více než 30 lety existence považován za symbol luxusu a jedinečnosti. Respektuje životní prostředí a je možné zakoupit si jeden z mnoha hybridních modelů od této značky.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Lexus, na které se pojištění využívá

Lexus RX 450h
Lexus RX
Lexus GS
Lexus IS 250
Lexus LC 500
Lexus IS
Lexus LS
Lexus NX 300h
Lexus RX 400h
Lexus GS 450h
Lexus IS 200
Lexus LS 600h
Lexus LX 500
Lexus RX 350