epojisteni logo

Spolehlivé havarijní pojištění pro Land Rover

Land Rover je vysoce odolný vůz, avšak to neznamená, že se mu potíže zcela vyhýbají. Vyplatí se mít vedle zákonného povinného ručení sjednané i spolehlivé havarijní pojištění. Se správným výběrem havarijního pojištění pro Land Rover vám rádi poradíme na ePojisteni.cz, kde nabízíme pojištění na míru a za rozumnou cenu.

O firmě Land Rover

Vzorem pro první auta Land Rover se stal vcelku logicky Jeep, který se osvědčil nejen za války ale také v civilním životě. Land Rover se měl stát spolehlivým a odolným farmářským vozidlem, a také se jím stal. Typický prvek - světlomety chráněné mřížkou, se objevil již na prvním modelu představeném v roce 1948 na autosalonu v Amsterodamu. Rover znamená “tulák” a symbol lodě Vikingů s hlavou bojovníka symbolizuje svobodného a dobrodružného ducha aut značky Land Rover.

Nepodceňujte havarijní pojištění

I ti nejlepší řidiči se někdy mohou dostat do potíží. Naštěstí havarijní pojištění vám pomůže s vyrovnáním škod i na vašem vozidle. Sjednejte si jej dříve, než bude pozdě. Pomůžeme vám s výběrem i sjednáním.Nejrozšířenější modely Land Rover, na které se pojištění využívá:

Land Rover Discovery
Land Rover Defender
Land Rover Freelander
Land Rover Discovery Sport
Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover Velar