Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Havarijní pojištění Lancia

Havarijní pojištění Lancia

Nejlepší havarijní pojištění pro vozy Lancia

Povinné ručení je zákonné, havarijní pojištění je dobrovolné. Proto jej většina motoristů ignoruje. Stačí však málo a vozidlo je poškozené a viník neznámý. Kdo zaplatí škodu? Pokud není vozidlo havarijně pojištění, pak je to na jeho vlastníkovi. Lepší je mít vozidlo dobře pojištěné a nechat platit pojišťovnu. Havarijní pojištění pro Lancia si snadno sjednáte na ePojisteni.cz.

O firmě Lancia

V roce 1906 automobilku založil Vincenzo Lancia. Vincenzo svou vášeň pro automobily objevil jako mladík poté, co poprvé vstoupil na dvůr bratrů Ceiranů. Zabývali se výrobou kol a později přešli na automobily. Vincenza nejvíce zaujaly motory a sám se brzy stal zručným automechanikem. Jeho prvním modelem byl Lancia Alpha, která veřejnost překvapila výkonným motorem. Vozidla Lancia byla úspěšná i na závodním poli. Po vítězství závodu Targa Florio v roce 1952, byla založená oficiální stáj Lancia.

Spočítat
ceny

Modely značky Lancia, na které řidiči nejčastěji využívají pojištění

- Lancia Delta

- Lancia Kappa

- Lancia Thesis

- Lancia Voyage

- Lancia Flavia

- Lancia Lybra

- Lancia Thema

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 10

Mluví se o nás