epojisteni logo

Nejlepší havarijní pojištění pro vozy Lancia

Povinné ručení je zákonné, havarijní pojištění je dobrovolné. Proto jej většina motoristů ignoruje. Stačí však málo a vozidlo je poškozené a viník neznámý. Kdo zaplatí škodu? Pokud není vozidlo havarijně pojištění, pak je to na jeho vlastníkovi. Lepší je mít vozidlo dobře pojištěné a nechat platit pojišťovnu. Havarijní pojištění pro Lancia si snadno sjednáte na ePojisteni.cz.

O firmě Lancia

V roce 1906 automobilku založil Vincenzo Lancia. Vincenzo svou vášeň pro automobily objevil jako mladík poté, co poprvé vstoupil na dvůr bratrů Ceiranů. Zabývali se výrobou kol a později přešli na automobily. Vincenza nejvíce zaujaly motory a sám se brzy stal zručným automechanikem. Jeho prvním modelem byl Lancia Alpha, která veřejnost překvapila výkonným motorem. Vozidla Lancia byla úspěšná i na závodním poli. Po vítězství závodu Targa Florio v roce 1952, byla založená oficiální stáj Lancia.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Lancia, které se nechávají pojistit

Lancia Delta
Lancia Kappa
Lancia Thesis
Lancia Voyage
Lancia Flavia
Lancia Lybra
Lancia Thema