Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění pro automobily Kia
Vozidla Lancia byla úspěšná i na závodním poli. Po vítězství závodu Targa Florio v roce 1952, byla založená oficiální stáj Lancia.

Provoz vozidla není pouze o potěšení z jízdy. Je to také starost. Vůz se opotřebovává a hrozí mu různá rizika. Může být poškozeno při nehodě nebo jej může poničit nečekaná živelná událost. Škodu snadno napáchá neznámý vandal, a když vám vozidlo ukradnou, zbudou vám leda oči pro pláč. Ovšem, pokud nesjednáte havarijní pojištění pro Kia na ePojisteni.cz, které tato rizika kryje.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Kia


Původně továrna na výrobu ocelových trubek a jízdních kol byla založená v roce 1944. Během pár let se její ambice změnily a v 60. letech zahájila výrobu motocyklů a automobilů. Dnes patří Kia k největším výrobcům automobilů na světě, ohromné továrny má v 8 zemích světa a ročně vyrobí přes 1,4 miliónů vozidel. “Vzestup z Asie”. Tak zní volný překlad názvu společnosti Kia, který vychází ze dvou čínských znaků “ki” (stoupat nahoru) a “a” (Asie).


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web