epojisteni logo

Havarijní pojištění nejen pro bezpečné ježdění v terénu

Jeep zvládá jízdu i v náročném terénu. K nehodě či poškození však může dojít kdekoliv. Pokud není viníkem jiné auto, škodu žádné povinné ručení neuhradí. Havarijní pojištění je pro tyto účely jako dělané. Nezapomeňte si tedy sjednat havarijní pojištění pro Jeep na ePojisteni.cz a žádná škoda vás nepřekvapí.

O firmě Jeep

Málokdo bude znát jméno Willys Overland, původní název firmy, která navrhla legendární terénní vůz Jeep. Vyrobila jej na zakázku americké armády pod názvem Willys Quad. Jenomže během války se autu začalo říkat Jeep a společnost toto jméno přijala za své po skončení války. Již pod novým názvem začala vyrábět terénní užitkové vozy pro civilní využití. První civilní Jeep byl vyroben v roce 1945 a od vojenské verze jej odlišovaly zadní dveře navíc, rezervní pneumatiky na bocích, větší světlomety a další prvky.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastěji pojišťované modely značky Jeep

Jeep Grand Cherokee
Jeep Compass
Jeep Renegade
Jeep Wrangler
Jeep Cherokee
Jeep Commander
Jeep Patriot
Jeep Liberty