Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění pro vozy Hyundai
Kvalitní havarijní pojištění pro Hyundai

Vaše vozidlo je ohroženo ze všech stran. Nemalé škody mu může způsobit nečekaná živelná událost, vandalové nebo jej může ukrást zloděj. Způsobit škody si na něm můžete i vlastní vinou při havárii. Nechcete-li platit opravy ze svého, sjednejte si kvalitní havarijní pojištění na ePojisteni.cz.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Hyundai


Těžký život na vesnici se Chung Ju-Yungovi nikdy nelíbil. Věděl, že má na víc. Uprchl tedy z horské vesnice v severní Korei do dalekého Seoulu. Po 10 letech tvrdé práce a sebevzdělávání se rozhodl založit společnost na výrobu automobilů. V roce 1966 tak mohla vzniknout automobilka Hyundai, z jejíž dílny vzešel první ryze korejský vůz Hyundai Pony.

Z korejské automobilky se vyvinula společnost obřích rozměrů, kterou tvoří desítky společností s různorodými aktivitami od výroby aut a elektroniky, přes výstavbu dálnic a jaderných elektráren až po vývoj zařízení pro výzkum vesmíru.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web