epojisteni logo

Kvalitní havarijní pojištění pro Hyundai

Vaše vozidlo je ohroženo ze všech stran. Nemalé škody mu může způsobit nečekaná živelná událost, vandalové nebo jej může ukrást zloděj. Způsobit škody si na něm můžete i vlastní vinou při havárii. Nechcete-li platit opravy ze svého, sjednejte si kvalitní havarijní pojištění na ePojisteni.cz.

O firmě Hyundai

Těžký život na vesnici se Chung Ju-Yungovi nikdy nelíbil. Věděl, že má na víc. Uprchl tedy z horské vesnice v severní Korei do dalekého Seoulu. Po 10 letech tvrdé práce a sebevzdělávání se rozhodl založit společnost na výrobu automobilů. V roce 1966 tak mohla vzniknout automobilka Hyundai, z jejíž dílny vzešel první ryze korejský vůz Hyundai Pony.

Z korejské automobilky se vyvinula společnost obřích rozměrů, kterou tvoří desítky společností s různorodými aktivitami od výroby aut a elektroniky, přes výstavbu dálnic a jaderných elektráren až po vývoj zařízení pro výzkum vesmíru.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely značky Hyundai, které si nechávají řidiči nejčastěji pojistit

Hyundai Accent
Hyundai Atos
Hyundai Coupé
Hyundai Elantra
Hyundai Genesis
Hyundai Getz
Hyundai i10
Hyundai i20
Hyundai i30
Hyundai Lantra
Hyundai Matrix
Hyundai Santa Fé
Hyundai Sonata
Hyundai Terracan
Hyundai Trajet
Hyundai Tuscon
Hyundai Veracruz
Hyundai XG
Hyundai ix20
Hyundai Veloster
Hyundai ix35
Hyundai i40