epojisteni logo

Nejen ekologicky ale i bezpečně s havarijním pojištěním

Chraňte svůj vůz a sjednejte si kvalitní havarijní pojištění, které kryje rizika škod vzniklých při nehodě či způsobených živelnou události, vandaly a krádeží. Na ePojisteni.cz si havarijní pojištění pro Honda porovnáte během pár minut a vítěznou nabídku si jednoduše objednáte on-line.

O firmě Honda

Soichiri Honda patřil k lidem, které si své sny plní. Jeho snem byla výroba motocyklů a vozidel na nejvyšší technické úrovni. Dokonce navštěvoval večerní kurzy, aby se naučil vyrábět pístní kroužky. Následoval jeho první výrobek - jízdní kolo opatřené motorem. Dle platných zákonů směla Honda vyrábět pouze motocykly, přesto Hodna v roce 1963 na trh uvedla červený model S500 Roadster a uspěla.

Honda je velkým propagátorem myšlenky ochrany životního prostředí a z jejích továren vychází moderní automobily s elektromotory. Například model Honda Dream pohání sluneční energie.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Honda, které se nechávají pojistit

Honda Civic
Honda Jazz
Honda Accord
Honda NSX
Honda S2000
Honda CRX
Honda Prelude
Honda Integra
Honda Legend
Honda City
Honda Element
Honda CR-V
Honda Odyssey
Honda FR-V
Honda CR-Z
Honda Stream
Honda Pilot
Honda Insight
Honda Shuttle