epojisteni logo

Nejvýhodnější havarijní pojištění pro Fiat

Fiat patří mezi nejstarší automobilky a z jeho dílny vyšlo neuvěřitelné množství aut, které brázdí naše silnice. Zaslouží si skvělou péči i kvalitní pojištění. To, že havarijní pojištění není zbytečné, vás rychle přesvědčí účet za opravu škody způsobenou nečekanou živelnou událostí, vandalem či havárií.

O firmě Fiat

Zakládací listina italské automobilky Fiat byla podepsána již v roce 1899 zásluhou Giovanniho Agnelliho, starosty malého města v Piemontsku. Ve vynálezu nového jízdního prostředku spatřil podnikatelské možnosti a podařilo se mu přesvědčit i skupinu investorů. Továrna na výrobu vozidel byla spuštěna v roce 1900 a jedním z prvních modelů byl Fiat 3 ½ HP. A úspěšné byly i závodní vozy Fiat. V prvním roce měl Fiat 35 zaměstnanců, kteří vyrobili 24 vozidel. V následujících 10 letech se počet zaměstnanců zvýšil na 2 500 a počet vyrobených aut činil 1 250 kusů.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Fiat, které se nechávají pojistit

Fiat 500
Fiat Tipo
Fiat Punto
Fiat Panda
Fiat Freemont
Fiat Stilo
Fiat Bravo
Fiat 500X
Fiat Scudo
Fiat Croma
Fiat Barchetta
Fiat 124 Spider
Fiat 500 Abarth
Fiat 500L
Fiat Talento
Fiat Grande Punto
Fiat 127
Fiat 850
Fiat Brava