epojisteni logo

Bez újmy s havarijním pojištěním pro Ferrari

Drahá vozidla mají jednu velkou chybu. Je o ně velký zájem, a to nejen mezi automobilovým fanoušky, ale bohužel i mezi zloději. Vlastnit a jezdit ve Ferrari vyžaduje nejen opatrnost při rychlé jízdě ale i havarijní pojištění, které vaše investice ochrání nejen před zloději, ale pokryje škody způsobené při havárii, živelnými událostmi nebo vandaly.

O firmě Ferrari

Enzo Ferrari byl zvláštní člověk. Miloval závodění v rychlých sportovních vozech a nikdy si nepřál vyrábět vlastní vozy. Aby však mohl podporovat svůj tým Scuderia, byl k výrobě závodních vozů doslova přinucen. Jeho vozy byly výjimečné nejen kvůli svým výkonům ale pozoruhodnému designu. Brzy si získaly pověst skvělých sportovních aut, kterou si drží dodnes. O design vozů Ferrari se postarala nejlepší italská návrhářská studia jako Pininfarina, Scaglietti, Touring, Bertone či Vignale.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely značky Ferrari, které si řidiči nejčastěji nechávají pojistit:

Ferrari 458
Ferrari Testarossa
Ferrari F12
Ferrari FF
Ferrari Enzo
Ferrari California
Ferrari Mondial
Ferrari 599
Ferrari 348
Ferrari 360