epojisteni logo

Bezpečná jízda s havarijním pojištění pro vozy Dacia

Povinné ručení je zákon, havarijní pojištění je jistota. Když vám škodu na autě způsobí vandal nebo silná bouře, kdo vám ji uhradí? Povinné ručení je v tuto chvíli zbytečné. Pomoci může jedině havarijní pojištění, které kryje právě tato a další rizika jako krádež. Sjednejte si kvalitní havarijní pojištění pro Dacia na ePojisteni.cz.

O firmě Dacia

V 60. letech se automobilový průmysl rozvíjel neuvěřitelnou rychlostí a svou vlastní značku se rozhodlo založit také Rumunsko. Jelikož nebylo schopno založit vlastní výrobu, rozhodlo se pro spolupráci s Renaultem. Renault Dacii dodával veškeré díly, ze kterých se v rumunské továrně skládala nová auta pod vlastní značkou. Dnes je Renault majoritním vlastníkem Dacie. Druhý “stěžejní” model Dacia 1300 byl na trh uveden v roce 1969. Měřil 434 cm na délku a dokázal jet rychlostí až 144 km/h.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely Dacia, které se pojišťují nejčastěji

Dacia Duster
Dacia Sandero
Dacia Dokker
Dacia Logan
Dacia Lodgy
Dacia 1300
Dacia Pick Up
Dacia 1310