epojisteni logo

Kvalitní havarijní pojištění pro Citroën

Ne každý se rozhodne se svým Citroënem překonat Saharu. I tak je důležité mít jej dobře pojištěný. Kromě povinného ručení se vyplatí mít uzavřené dobré havarijní pojištění, které vás, vaše vozidlo i vaši peněženku ochrání před důsledky vlastní vinou zaviněných nehod, živelných událostí, vandalismu či krádeže. Opravdu kvalitní pojištění si snadno uzavřete on-line na ePojisteni.cz.

O firmě Citroën

Ne každý si může dovolit luxusní vůz. Přesně tímto způsobem vedl své úvahy majitel muniční továrny André Citroën předtím, než se vrhl do výroby hospodárných vozů určených pro širší veřejnost. A jako první výrobce automobilů nabídl lidem něco navíc - technické zabezpečení, opravy, financování, pojištění a asistenční služby. V roce 1922 Citroën vyrobil kolopásový vůz B2, který jako první vůz v historii přejel největší poušť světa Saharu v rámci expedice Černá výprava.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Modely Citroën, které se nechávají pojistit nejčastěji

Citroën C3
Citroën C4
Citroën Berlingo
Citroën C5
Citroën Xsara
Citroën Saxo
Citroën Jumpy
Citroën Spacetourer
Citroën C1
Citroën Jumper
Citroën C8
Citroën Xsara Picasso
Citroën C6
Citroën C4 Cactus
Citroën C4 Picasso
Citroën C3 Aircross
Citroën C2
Citroën Xantia
Citroën DS5
Citroën C3 Picasso