epojisteni logo

Kvalitní havarijní pojištění za dobrou cenu

Trápí vás, co vše může vašemu vozu způsobit škodu? Nečekejte na nic a své auto si dobře pojistěte. Jistou vám vedle povinného ručení zaručí havarijní pojištění. Konkrétně toto pojištění kryje škody způsobené při havárii, živelnými událostmi, krádeží či vandaly. Sjednejte si výhodné havarijní pojištění pro Chrysler na ePojisteni.cz!

O firmě Chrysler

Nadaný konstruktér Walter P. Chrysler sestrojil svůj první vůz rok v roce 1924. Model nazval Chrysler Six a byl natolik úspěšný, že jej prodal 32 tisícům zákazníkům. První krok k založení jedné z největších amerických automobilek byl učiněn. Od té doby Chrysler vyrobil další modely, mezi nimi například luxusní vůz Chrysler 300, který se s obměnami vyrábí dodnes. Po zakladateli automobilky je pojmenován mrakodrap Chrysler Building v New Yorku. Až do výstavby Empire State Building se jednalo o nejvyšší budovu.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Chrysler, které se nechávají pojistit

Chrysler 300C
Chrysler Voyager
Chrysler PT Cruiser
Chrysler Crossfire
Chrysler Pacifica
Chrysler Grand Voyager
Chrysler Sebring
Chrysler 300M
Chrysler 200
Chrysler Intrepid
Chrysler Stratus
Chrysler Neon