Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Havarijní pojištění Chevrolet

Havarijní pojištění Chevrolet

Výhodné havarijní pojištění pro automobily Chevrolet

Pro některé lidí je jízda autem potěšení, pro jiné nutnost. V každém případě je třeba počítat s rizikem poškození, které ne vždy pokryje zákonné povinné ručení. Zbylé škody si musí vlastník zaplatit sám nebo si může sjednat havarijní pojištění. Sjednání havarijního pojištění pro Chevrolet nezabere moc času, pokud tak uděláte on-line na ePojisteni.cz.

O firmě Chevrolet

V roce 1911 Louis Chevrolet a William Durant založili společnosti Chevrolet, jejímž cílem bylo pokořit značku Ford. Díky spolupráci s americkým koncernem se jim to podařilo. Výsledkem jejich práce byla výroba spolehlivých a odolných vozů, které byly cenově dostupné i pro širší veřejnost. Mezi nejznámější modely dodnes patří Chevrolet Corvette a Chevrolet Camaro.

V roce 1927 překonal Chevrolet úspěch Fordů a stal se nejúspěšnější automobilkou světa. V té době měl továrny v Kanadě, Dánsku, Švýcarsku, Belgii, Polsku, Německu, Velké Británii, Jižní Americe a v Austrálii.

Spočítat
ceny

Modely značky Chevrolet, na které se pojištění nejčastěji využívá

- Chevrolet Camaro

- Chevrolet Cruze

- Chevrolet Orlando

- Chevrolet Corvette

- Chevrolet Captiva

- Chevrolet Spark

- Chevrolet Aveo

- Chevrolet Impala

- Chevrolet Suburban

- Chevrolet Tahoe

- Chevrolet Lacetti

- Chevrolet Silverado

- Chevrolet Niva

- Chevrolet HHR

- Chevrolet Trax

- Chevrolet Blazer

- Chevrolet Kalos

- Chevrolet Matiz

- Chevrolet Epica

- Chevrolet Malibu

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 13

Mluví se o nás