Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Havarijní pojištění pro luxusní vozy Bugatti

Havarijní pojištění Bugatti

2016-12-08

Havarijní pojištění pro nejrychlejší vůz světa Bugatti

Málokdo si dokáže představit, jaké to je řítit se po silnici rychlostí přes 400 km/h. Pro některé je to neskutečný zážitek, pro jiné nepředstavitelné nebezpečí. A navíc je to velice drahé vozidlo. Havarijní pojištění pro Bugatti by proto mělo mít stejně výjimečné parametry. Odpovídající pojištění nabízí ePojisteni.cz, největší poskytovatel on-line pojištění v ČR.

O firmě Bugatti

V roce 1909 se ital Ettore Bugatti rozhodl vyrábět vlastní letadla a vozidla. Tento automobilový konstruktér původně pracoval pro řadu automobilových značek, ale nakonec se rozhodl pro založení vlastní značky pod svým jménem Bugatti. A udělal dobře.

Původně francouzskou automobilku od roku 1998 vlastní největší automobilový koncern Volkswagen. Jejím zakladatelem byl nadaný francouzský konstruktér Ettore Bugatti, který firmu založil v roce 1909. První model Type 13 zazářil ve Velké ceně Francie, v níž porazil daleko výkonnější vozy. Nejúspěšnějším modelem mezi závodním vozy se stal Type 35.

Nejnovější model Bugatti Chiron jako nástupcem Veyronu zvládne údajně jet rychlostí až 420 km/h. Ohromný výkon chladí 10 chladičů, kterými proteče 800 litrů vody každou minutu.

Spočítat
ceny

Nejčastěji pojišťpvané vozy značky Bugatti

- Bugatti Chiron

- Bugatti Veyron

- Bugatti Divo

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás