epojisteni logo

Havarijní pojištění, které ochrání i Bentley

Pořídit si luxusní Bentley je snem každého muže. Drahé vozidlo může poškodit živelná událost, vandal či zloděj. Nemluvě o nehodě, která z vašeho milovaného vozu může během chvíle nadělat nepěkný a ne zrovna cenný šrot. Havarijní pojištění pro Bentley od ePojisteni.cz vás ušetří starostí a poskytne vám odpovídající ochranu.

O firmě Bentley

Málokdo by tušil, jakou historií si prošla britská automobilová značka Bentley, která je dnes známá jako výrobce luxusních vozů. Založil ji výrobce rotačních motorů Walter Owen Bentley. Značka Bentley téměř nepřežila hospodářskou krizi po první světové válce. Naštěstí značku koupil Rolls-Royce, který původní značku sice potlačil, ale udržel ji naživu do chvíle, kdy ji koupil Wolkswagen. Ten popularitu Bentley znovu obnovil.V roce 2002 byl britské královně Alžbětě předán model Bentley State Limousine jako dárek k oslavám zlatého výročí.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastěji pojišťované modely Bentley

Bentley Bentayga
Bentley Continental GT
Bentley Mulsanne