epojisteni logo

Dokonalé havarijní pojištění pro dokonalé auto

Audi je krásné auto s vynikajícími jízdními vlastnostmi. S jeho provozem však souvisí i nemalé náklady, jako je například pojištění. Kromě zákonného povinného ručení je u takového vozidla téměř povinností sjednat si odpovídající havarijní pojištění. Díky rychlému porovnání najdete nejvýhodnější havarijní pojištění pro Audi na ePojisteni.cz.

O firmě Audi

Společnost Audi patří k nejstarším výrobcům automobilů vůbec. Byla založena již v roce 1909 Augustem Horchem pod názvem Audi, což je vlastně latinský překlad slova Horch. Se značkou Audi se poprvé Horch proslavil na závodě Alpská jízda, kterého se účastnil poprvé a ihned zvítězil.


Vozidla značky Audi poznáte na první pohled díky jedinečnému elegantnímu designu. Důraz je kladen na dokonalé zpracování všech detailů. Typickým prvkem, díky kterému Audi nelze přehlédnout, je dominantní maska chladiče označována jako Singleframe se čtyřmi kruhy symbolizujícími spojení čtyř významných automobilek v roce 1932 v jednu - Audi. Audi byla první automobilkou, jež začala provádět tzv. crash testy. První test provedla u závodního modelu Auto Union v roce 1932.

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejčastější modely Audi, které se nechávají pojistit:

Audi A6
Audi A3
Audi A4
Audi R8
Audi Q7
Audi A8
Audi A5
Audi A7
Audi TT
Audi RS6
Audi Q8
Audi Q5
Audi RS7
Audi Q2
Audi Q3
Audi A1
Audi RS3
Audi A2
Audi S3
Audi RS5