epojisteni logo

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Aston Martin?

Ať už Astona Martina vlastníte či nikoliv, umíte si představit, na kolik přijde běžný servis či oprava. Nejedná se o nic levného, a proto je dobré být připravený na každou situaci stejně jako James Bond. Váš vůz Aston Martin i vaši peněženku ochrání havarijní pojištění sjednané na ePojisteni.cz.

O firmě Aston Martin

Jedna z nejslavnějších automobilových značek Aston Martin si svou pověst drží díky výrobě úchvatných sportovních vozů. Lesk jim dodává pověst osobního auta Jamese Bonda, nejslavnějšího agenta filmového plátna. Britská automobilka byla založená před více než sto lety a i přes těžké roky se dodnes udržela na špičce mezi automobilovými výrobci Model DB5 se objevil v několika filmech o Jamesi Bondovi - Goldfinger (1964), Thunderballl (1965), Zlaté oko (1995), Zítřek nikdy neumírá (1997), Casino Royal (2006) a Skyfall (2012).

Srovnání cen havarijního pojištění zdarma

Chcete si sjednat havarijní pojištění, ale neorientujete se v cenách na trhu? Stačí vyplnit pár údajů do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním nabídky na míru pro vás.

Nejrozšířenější modely Aston Martin, na které se pojištění využívá

Aston Martin DB9
Aston Martin Vanquis
Aston Martin DBS
Aston Martin Rapide
Aston Martin DB7