Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Online vyřízení hypotéky

Online vyřízení hypotéky

  •  Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  •  O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  •  Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Vyřízení hypotéky je stále jednodušší. Dávno jsou pryč časy, kdy bylo nutné hypotéku vyřizovat celé týdny. Dnes se celá situace kolem hypoték značně zjednodušila. Hypotéku si mnohem snáze vyberete online na www.epojisteni.cz, kde si nejprve jednotlivé nabídky porovnáte. To Vám zabere jen pár minut Vašeho času. Budete-li potřebovat odbornou radu, stačí využít našeho hypotečního specialistu.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Jakmile si hypotéku vyberete, můžete odeslat svou žádost online. Hypotéku si tedy snadno a rychle vyřídíte online. Samozřejmě budete muset dodat požadované doklady a dokumenty. Ale to už bude maličkost. Po zpracování těchto dokladů na Vás bude čekat připravená smlouva i peníze.

Doba vyřízení hypotéky je velmi různá. Závisí především na tom, jak rychle dokáže zájemce o hypotéku dodat veškeré podklady, a zda splňuje všechny podmínky nutné k vyřízení hypotéky. Pokud ano, vyřízení hypotéky bude trvat maximálně pár dní. Banka se zpracováním žádosti o hypotéku a dokumenty zabývá okamžitě.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)


Mobilní web / Klasický web