epojisteni logo

Plaťte méně za volání!

  • V našich cenách se neztratíte

  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu

  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu

Srovnání tarifů mobilní operátorů

Současní mobilní operátoři Vodafone, T-mobile a O2 nejsou jedinými, kdo nabízí mobilní tarify. Na trh s mobilními tarify totiž v loňském roce vstoupili tzv. virtuální operátoři. V současné době jich v České republice působí cca padesát. Největší počet tvoří malé společností, které působí pouze na regionální úrovni. Jeden virtuální operátor je dokonce tvořen pouze jednou fyzickou osobou.

Porovnání tarifů mobilních operátorů

Tito virtuální operátoři využívají sítě stávajících mobilních operátorů. Jejich služby jsou však výrazně levnější a často nabízí mobilní tarify přímo na míru. Chcete-li si najít nejlevnějšího mobilního operátora na trhu, musíte si je porovnat.

Mobilní operátory a jejich tarify si snadno porovnáte na internetu. Výhodné tarify na míru Vám poskytuje také společnost TeleUspory, partner největšího poskytovatel online pojištění v České republice. Na jejich stránkách také naleznete nabídku aktuálních telefonních i datových tarifů již od 49 korun měsíčně. S tarifem od TeleUspory ušetříte!

Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo