epojisteni logo

Refinancování americké hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.

Najdeme vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Refinancování neboli přeúvěrování hypotéky je v současné době nízkých úrokových sazeb velmi výhodné. A to platí také pro americkou hypotéku. O co přesně se jedná? Refinancování je jednoduše řečeno splacení původního úvěru novým a výhodnějším úvěrem. To znamená, že si u jiné banky vyjednáte hypotéku s lepšími podmínkami a jejím prostřednictvím uhradíte předčasně méně výhodnou hypotéku. Díky refinancování je možné ušetřit i tisíce korun ročně.

A jak je to s refinancováním u americké hypotéky? Americká hypotéka je neúčelová hypotéka a je možné ji také refinancovat. Ovšem opět pouze prostřednictvím jiné neúčelové hypotéky. Pokud byste chtěli americkou hypotéku refinancovat pomocí klasické účelové hypotéky, není to možné. Pokud však najdete výhodnější americkou hypotéku, refinancování se v každém případě vyplatí.

Vyplatí se refinancovat americkou hypotéku?

Nezapomeňte však, že o refinancování je třeba se začít zajímat včas. Nové nabídky si proto domluvte s dostatečným předstihem před koncem fixace, abyste měli dostatek času refinancování provést. S refinancováním hypotéky vám pomůžeme také na našich stránkách Srovnejto.cz.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo