Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Prodej domu s hypotékou, jak na to?

Prodej domu s hypotékou

  •  Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  •  O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  •  Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Ve chvíli, kdy si koupíte svůj první byt či dům na hypotéku, těžko můžete tušit, co Vás čeká v následujících letech a co Vám život přinese. Hypotéka je úvazek v průměru na 20 až 30 let a to je velmi dlouhá doba, abyste na počátku mohli říct, že v domě zůstanete na vždy. Přijít mohou nejen finanční problémy, ale jednoduše Vám může dům přestat vyhovovat. V takovém případě Vás určitě bude zajímat, zda je možné dům s hypotékou jednoduše prodat. Prodej nemovitosti zatížený hypotékou není nijak neobvyklý a existuje více možností, jak prodej úspěšně provést.

Nejčastějším důvody jsou splacení hypotéky a její následný prodej a prodej nemovitosti s hypotékou. Ideálním okamžikem pro prodej domu s hypotékou je konec fixace. V tuto dobu je totiž možné hypotéku splatit předčasně a bez sankcí. To znamená, že Vám kupující uhradí cenu a z této částky zaplatíte svou hypotéku. Kupující si již sám vyřídí svou vlastní hypotéku.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)Jak prodat dům s hypotékou?

Další a nejjednodušší možností je převzetí hypotéky. V tomto případě kupující převezme dům včetně hypotéky a jejích podmínek (úroková sazba, doba splatnosti, délka fixace, atd.). Prodávající mají nejméně starostí.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)


Mobilní web / Klasický web