Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojistka na blbost

"Pojištění na blbost"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Pojištění odpovědnosti online

Pokud někomu způsobíte škodu, musíte ji zaplatit. A výše takové škody může značně zamávat s Vašimi financemi, pokud však nemáte sjednané pojištění odpovědnosti neboli pojistku na blbost, jak se lidově říká.

Spočítat cenu

Domníváte-li se, že způsobit někomu škodu v běžném životě, můžete těžko, pak se mýlíte. Pojišťovny uvádí, že každý rok způsobí Češi škody až za několik desítek milionů korun. Průměrná výše jedné škody se pohybuje ve výši deseti tisíc korun.

Najčastější škody

Podívejme se na nejčastější škody v občanském životě:

Výše uvedené škody se stávají dnes a denně. Viník, který nemá sjednanou pojistku na blbost, splácí způsobené škody i řadu let. Nejzávažnější jsou samozřejmě škody na zdraví či životě. Přitom pojištění odpovědnosti stojí pouze pár set korun ročně.


Odškodné je stále vyšší

Na vině je nový občanský zákoník, který zrušil výpočty odškodného pomocí tabulek. Také již neplatí pravidlo, že přednost má osobní omluva. Dnes je upřednostňováno odškodné v penězích a výši určují soudy, které přihlížejí k mnoha dalším faktorům, které mají na výši odškodného vliv. Na výši odškodného má vliv závažnost poškození a jeho následky pro další život poškozeného. To platí zejména v případě škod na zdraví. Rozdíly mezi tabulkovými a současnými částkami mohou činit až několik set tisíc korun.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web