Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Pojištění odpovědnosti kalkulačka

"Pojištění odpovědnosti"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Pojištění odpovědnosti kalkulačka

Pojištění odpovědnosti má několik typů, které se liší svým zaměřením. V zásadě rozlišujeme následující typy pojištění odpovědnosti:


Spočítat cenu

Některá pojištění jsou daná zákonem (pojištění profesní odpovědnosti, povinné ručení), jiná jsou čistě dobrovolná. Je třeba si však uvědomit, že za každou způsobenou škodu, nesete odpovědnost. A ústní omluva není dostatečná. Od minulého roku, kdy v platnosti vstoupil nový občanský zákoník, je kladen důraz na finanční odškodnění, které je zejména v případě škod na zdraví výrazně vyšší.

Podrobnosti o jednotlivých typech pojištění najdete na stránkách ePojištění.cz či na stránkách jednotlivých pojišťoven. Na ePojištění.cz však mnohem snáze najdete všechny potřebné informace pohromadě a navíc si můžete jednotlivé nabídky od různých pojišťoven porovnat online a za pár minut. Pojištění odpovědnosti kalkulačka Vám tak usnadní výběr vhodného pojištění odpovědnosti. Nemusíte již obíhat jednotlivé pojišťovny a zjišťovat, která z nich Vám nabízí opravdu výhodné pojištění. Stačí zadat svá kritéria a požadavky a na co přesně pojištění odpovědnosti potřebujete a během krátké chvilky se dozvíte vše podstatné.

Nebudete-li si i přesto vědět rady, zkontaktujte naše klientské centrum, kde Vám rádi a ochotně poradí naši proškolení operátoři.Spočítat cenu

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Mobilní web / Klasický web