epojisteni logo

PetExpert

Pojištění PetExpert vytvořila společnost PetExpert Europe s.r.o. ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou a.s. Jedná se o první online pojištění pro zvířata (psy a kočky) na českém trhu.

Logo PetExpert

PetExpert –⁠ pojištění pro domácí mazlíčky

Pojištění PetExpert pro psy a kočky vzniklo jako reakce na nedostatečnou nabídku podobného produktu na českém trhu. Sami majitelé společnosti PetExpert Europe s.r.o. hledali způsoby, jak poskytnout svým mazlíčkům odpovídající péči bez zbytečného papírování.

Společnost PetExpert Europe s.r.o. proto spojila své síly s ČSOB Pojišťovnou a.s. a vytvořila specializované pojištění pro domácí mazlíčky. Za společností stojí dva spoluzakladatelé –⁠ Derek J. Cummins a Jan Moravec, kteří přinesli první online pojištění psů a koček na český trh. Pojištění PetExpert funguje výhradně online, není potřeba vyplňovat žádné dokumenty na pobočkách. Rozdílem oproti jiným pojištěním pro zvířata je také to, že u smluvního veterináře PetExpert zaplatí klient vždy jen spoluúčast, zbylou část si následně vyřídí pojišťovna sama. Díky vysokému stupni automatizace jsou pojistné události likvidovány velmi rychle.

Základní údaje


  • Název pojištění: PetExpert

  • Obchodní firma: PetExpert Europe s.r.o. (ve spolupráci s ČSOB Pojišťovna a.s.)

  • Sídlo: Rohanské nábřeží 567/23, 186 00 Praha 8

  • IČ: 06737072

  • DIČ: CZ06737072

 

PetExpert v České republice a zahraničí

Pojištění PetExpert vzniklo přímo v České republice v roce 2018. Českým klientům nabízí čtyři různé úrovně pojištění psů a koček, které se liší nejen ročním limitem nákladů na ošetření, ale také poskytovanými službami. V roce 2020 se online pojištění domácích mazlíčků PetExpert rozšířilo na slovenský trh. Do budoucna plánuje společnost vstoupit ještě na další zahraniční trhy.

Sídlo společnosti:

  • PetExpert Europe s.r.o.

  • Rohanské nábřeží 567/23

  • 186 00 Praha 8

 

Produkty a služby:

PetExpert je specializované online pojištění pro psy a kočky. Nabízí různé úrovně pojištění podle ročního limitu a poskytovaného krytí. Základní pojištění zahrnuje nemoc a úraz, dále je možné připojistit odpovědnost, náklady na nalezení nebo opatrování. Součástí prémiových produktů je pojištění ztráty nebo odcizení a pojištění smrti zvířete.

Pojištění PetExpert

Napište nám

info@petexpert.cz

Zavolejte nám

+420 295 562 562

Adresa

PetExpert Europe s.r.o., Rohanské nábřeží 567/23, 186 00 Praha 8 –⁠ Karlín

Webová stránka

www.petexpert.cz

Další informace