epojisteni logo

Název společnosti – NN – je odvozen od Nationale‑Nederlanden, která byla založena před 50 lety.

NN životní pojišťovna logo


NN pojišťovna a penzijní společnost

Na český trh společnost vstoupila pod značkou Nationale Nederlanden v roce 1991 jako první zahraniční pojišťovna po pádu socialismu. Po více než 10 letech v barvách ING se společnost NN, která dnes patří mezi přední poskytovatele životního pojištění a penzijních produktů v Česku, svým novým názvem vrátila zpět ke kořenům.

Věrnostní kreditní karta

U NN můžete získat Věrnostní kreditní kartu. Ta Vás odměňuje za každý nákup a spoří Vám při tom na penzijní připojištění. Za každý nákup s touto kartou v obchodě nebo na internetu získáte zpět 1 % ze zaplacené částky, které vám bude automaticky připsáno na účet vašeho penzijního připojištění. S kartou můžete nakupovat ve 25 000 obchodech po celé České republice a 8 milionech obchodů v zahraničí nebo vybírat hotovost v široké síti 3 000 bankomatů v České republice a 900 000 v zahraničí. Po aktivaci můžete s kartou platit i na internetu.


Mnoho lidí pozvolna přichází na to, že kreditní karta může být skvělým prostředkem k úsporám - v ideálním případě, kterého však není těžké dosáhnout, využíváte po dobu bezúročného období (zde až 50 dní) peníze banky, zatímco své si někde výhodně spoříte (s úrokem počítaným s denní frekvencí) a ještě ušetříte na každém nákupu díky slevám za platbu kreditní kartou. NN se pro tuto oblast spojila s bankou GE Money Bank, která je v kreditních kartách velkým hráčem.

Unikátní služba Daňové optimum

Při sjednání smlouvy lze u NN využít i službu Daňové optimum. Jedná se o bezplatnou službu, která dovoluje účastníkům penzijního připojištění využívat maximální daňové slevy bez ohledu na výši měsíční úložky. Pro získání maximální slevy na dani (ušetřit se dá až 1800 Kč ročně) je potřeba roční příspěvek účastníka alespoň 18 000 Kč (1500 Kč měsíčně). Díky Daňovému optimu mohou klienti chybějící peníze doplatit i naráz, třeba ke konci prosince, a získat tak až 1800 Kč ročně od státu zpátky. Daňové optimum lze sjednat i v průběhu penzijního připojištění.

NN Penzijní portál

Růst vašich úspor můžete sledovat on-line. NN Penzijní portál je klientům NN k dispozici 24 hodin denně. Můžete tak mít své penzijní připojištění denně pod kontrolou.

Stabilita a důvěryhodnost

NN má velmi silné zázemí mezinárodní společnosti s 20letou zkušeností z českého trhu. Díky tomu je NN penzijní společnost zárukou stability a důvěryhodnosti. Penzijní připojištění u NN Penzijní společnosti se může pochlubit mnohými oceněními nezávislých finančních odborníků. ING kromě nadstandartních služeb a velice dobrého zhodnocení nabízí například také garanci nezáporného zhodnocení vašich prostředků či výběr ze sedmi výplatních schémat a je tak zárukou velmi rozumné a bezpečné investice.NN Penzijní společnost, a.s.

Napište nám

dotazy@nn.cz

Zavolejte nám

+420 244 090 800

Adresa

Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5

Webová stránka

www.nn.cz