ČSOB Penzijní společnost, a.s.

V roce 2011 došlo ke sloučení dvou penzijních fondů společnosti ČSOB. Tím vznikla jedna z největších penzijních společností v ČR s více než 700 000 klienty.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
14 Zákazníků zde nyní srovnává

ČSOB Penzijní společnost Stabilita

Konzervativnější z obou původních fondů, dnes jediná možnost penzijního spoření s jednou z největších bank a pojišťoven v České republice. Ke sloučení došlo kvůli změnám v penzijním připojištění od listopadu 2012, odkdy původní fondy mohly nabízet více investičních strategií – a právě v investiční strategii se fondy Progres a Stabilita lišily.

Výhody společnosti

  • Konzervativní společnost s nízkými výkyvy v připisovaném zhodnocení
  • 700 tisíc klientů, kterým penzijní společnost spravuje takřka 30 miliard korun
  • Snadné získání daňových úlev díky programu OPTIMUM
  • Slevy a bonusy pro klienty

OPTIMUM

Díky tomuto programu mají účastníci penzijního připojištění společnosti Stabilita značně usnadněné čerpání maximálních bonusů, které stát na penzijní připojištění poskytuje. Pro využití maximálního efektu státní podpory je třeba ročně vložit do penzijního připojištění alespoň 18 000Kč (za příspěvky účastníka). Pokud účastník tento obnos za rok nevloží, ochuzuje se tím o slevy na dani, a pokud nevloží ani 6000Kč ročně, pak i o část státního příspěvku. Program OPTIMUM umožňuje jednorázovou platbou, či jakýmikoliv nastřádanými přebytky, dosáhnout maximální daňové úlevy (státní příspěvky nejdou nad rámec měsíčního příspěvku zpětně získat), bez jakéhokoliv zbytečného papírování. Tato služba je poskytována zdarma, je však nutno si ji sjednat, což lze učinit i dodatečně.

Slevy

ČSOB připravila ve spolupráci se svými partnery i další bonusy a slevy pro své klienty. Jde například o vedení Era účtu Poštovní spořitelny na půl roku zdarma. Klienti také mohou získat 7% slevu na vybrané zájezdy od CK ČEDOK. Opět ve spolupráci s Poštovní spořitelnou, lze pro nové smlouvy penzijního připojištění získat o 0,5% nižší úrok na spotřebitelský úvěr.

Výhodnější
spoření