Conseq penzijní společnost, a.s.

Conseq penzijní společnost, a.s. je nástupcem penzijní pojišťovny Aegon od ledna 2014. Jejím vlastníkem je společnost, která se v oblastí finančnictví pohybuje už více než 20 let!

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává

Conseq penzijní společnost, a.s.

Ryze česká společnost Conseq Investment Management, a.s., jejímž hlavním zaměřením je obhospodařování podílových fondů a individuálních portfolií určených nejen fyzickým osobám, ale tak institucionálním zákazníkům, se rozhodla na podzim roku 2012 vstoupit na trh s penzijním připojištěním.

Penzijní připojištění

Conseq Investment Management v současné době pečuje o více než 100 tisíc klientů a spravuje majetek o objemu přes 22 miliard korun. To z ní činí největšího nezávislého investičního manažera v ČR, aniž by byla součástí jiné mezinárodní finanční skupiny. Její rozhodnutí tedy nejsou ovlivněna žádnou jinou bankou či pojišťovnou.

Založením nové společnosti Conseq penzijní společnost, a.s. rozšířila své aktivity a na poli penzijního připojištění se tak objevil nový významný hráč poskytující investiční penzijní fondy a programy doplňkového penzijního spoření.

Produkty:

Conseq penzijní společnost se specializuje na poskytování penzijních fondů s různými investičním strategiemi a důchodový spořící program pod názvem Zenit.

  • Zenit – Konzervativní asistovaná strategie
  • Zenit – Konzervativní strategie s Garancí
  • Zenit – Vyvážená asistovaná strategie
  • Zenit – Vyvážená strategie s Garancí
  • Zenit – Dynamická asistovaná strategie
  • Zenit – Dynamická strategie s Garancí
Výhodnější
spoření