AXA penzijní společnost a.s.

Mezi finančními společnostmi patří AXA mezi ty největší na světě. Penzijní společnost AXA pak v České republice nabízí velmi zajímavá zhodnocení.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává
Upozornění: Kde dni 31. 8 . 2021 byla dokončena fůze pojišťoven Axa pojišťovna a.s. a Uniqa pojišťovna a.s. AXA assistance funguje nadále a prodává cestovní pojištění pod svým brandem AXA. Veškeré údaje a informace naleznete na stránce pojišťovny Uniqa.

AXA penzijní společnost a.s.

  • AXA se může pochlubit připisovaným výnosem v průměrné výši přes 5% ročně a to za období od roku 1995 do roku 2010.
  • Téměř 500 000 účastníků penzijního připojištění a správa více než 30 miliard korun činí z AXA penzijní společnosti jednu z největších v ČR.
  • Za poslední tři roky, od roku 2008, AXA připisovala zhodnocení nejprve 0%, v roce 2009 už 2% a v roce 2010 to bylo 1,47%, což jsou vzhledem k finanční krizi a výsledkům ostatních penzijních společností čísla veskrze průměrná.
  • Kromě dominantních investic do státních i firemních dluhopisů AXA investuje i do zajímavějších oblastí, například do Private equity projetků, ale celkové nastavení penzijní společnosti je samozřejmě velmi konzervativní, se zajištěním ochrany klientů proti jakékoliv ztrátě.

AXA Club

Pomalu, ale jistě získávají lidé povědomí o tom, že kreditní karta je sice mizerný úvěr, ale skvělý způsob placení a šetření. AXA spojila své penzijní připojištění právě s kreditní kartou - výsledkem je perfektní kombinace, která při správném použití dovolí ušetřit tisíce korun ročně a desetitisíce až statisíce za dobu spoření na penzi.

Při placení kartou navázanou na AXA Penzijní společnost je vždy alespoň 1% (neplatí na výběry z bankomatu, které jsou ale obecně u kreditních karet velmi nevýhodné) z platby vráceno na účet vašeho penzijního spoření. U některých partnerů jde až o 17%. Při využití bezúročného období v délce až 45 dní se jedná o ideální formu placení i spoření. Vždy platíte financemi banky a své peníze si po dobu bezúročného období můžete výhodně zhodnocovat na spořicím účtu AXA.

Bonus až 500Kč

Pro klienty, kteří se rozhodnou sjednat penzijní připojištění online, je připraven bonus ve výši 50% z měsíčního příspěvku klienta, do maximální výše 500Kč při vkladu 1000Kč a výše. Tento bonus je vyplacen po 12 měsících poctivého spoření.

Výhodnější
spoření