Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Nejvýhodnější hypotéka online

Nejvýhodnější hypotéka

  •  Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  •  O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  •  Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Úvěry na bydlení neboli hypotéky dnes nabízí desítky různých finančních společností. Nejedná se pouze o banky, ale mezi nimi jsou také menší či větší nebankovní společnosti. Nabídka hypoték je tedy skutečně široká a vyznat se v ní je pro běžného laika poměrně složitou záležitostí. Hypotéky se mohou lišit v mnoha kritériích, které je nutné při výběru důkladně zvážit. Pomoci Vám při tom může vybraný hypoteční specialista nebo webové stránky, které se zaměřují na porovnání různých finančních produktů.

Při výběru hypotéky je nutné zvážit veškeré náklady. Samotná úroková sazba nemusí vypovídat o skutečné ceně. Poplatky a další náklady totiž mohou hypotéku značně prodražit. Mnohem lepší je řídit se hodnotou RPSN, která obsahuje všechny náklady včetně úrokové sazby. RPSN je hlavním ukazatelem výhodnosti jakékoliv půjčky.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)Jak vybrat nejvýhodnější hypotéku?

Nejlepším způsobem, jak si vybrat levnou hypotéku, je zkombinovat výše uvedené způsoby. To znamená, že využijete jak možnosti online porovnání, tak i rady od profesionálního hypotečního poradce. Na stránkách www.epojisteni.cz si můžete snadno srovnat vybrané nabídky hypoték od různých společností. Zároveň Vám nabízíme online poradenství.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)


Mobilní web / Klasický web