epojisteni logo

Plaťte méně za volání!

  • V našich cenách se neztratíte

  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu

  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu

Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Mobilní tarify pro seniory

Mobilní telefony se staly běžnou a hlavně potřebnou součástí našich životů. Uživateli mobilních telefonů jsou proto všechny věkové třídy od dětí, přes studenty středních a vysokých škol až po vydělávající osoby a důchodce. Všichni tito lidé mobilní telefony mají a využívají je dle svých potřeb.

Někteří lidé používají mobilní telefony pouze pro psaní SMS a volání. To se týká zejména starší osob, které moderní technologie přijímají spíše jako nutnost. Mladší lidé dnes spíše upřednostňují možnost brouzdání po internetu a to kdekoliv. K tomu jim právě dopomůžou současné chytré mobilní telefony.


Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.Mobilní tarif pro důchodce

Mobilní volání a surfování však není levnou záležitostí. Existují skupiny osob, jako jsou například důchodci, které mají značně omezené finanční možnosti. A proto jim mobilní operátoři vychází vstříc a v jejich nabídkách se začínají objevovat také speciální mobilní tarify pro důchodce.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo