epojisteni logo

Plaťte méně za volání

  • V našich cenách se neztratíte

  • Volání v naší síti za 0,49 Kč za minutu

  • Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu

Levný mobilní internet

Bez mobilních telefonů si již několik let lidstvo neumí představit svůj život. Díky mobilním telefonům je vše jednodušší a rychlejší. A to platí obzvláště od doby, kde je možné telefon používat také k brouzdání po internetu. Dnes patří k nejoblíbenějším telefonům tzv. smart neboli chytré mobilní telefony. Tyto telefony se však bez internetového připojení neobejdou.

Internetové připojení může však stát stovky i tisíce korun měsíčně. Proto vám nabízíme výhodné datové balíčky v závislosti na staženém objemu dat za určité období. Sami si tak můžete vybrat, který z datových tarifů bude odpovídat vašim představám. Vybrat si můžete celkem ze čtyř tarifů.

Nabídka datových tarifů

Pokud vám nebude zvolený datový tarif vyhovovat, můžete ho změnit. Zdarma můžete změnu provést vždy jednou za tři měsíce. Rozhodnete-li se pro změnu v jednom čtvrtletí vícekrát, zaplatí od 10 do 25 korun.

Srovnání mobilních tarifů

Přemýšlíte o změně mobilního operátora?

V naší kalkulačce si jednoduše srovnáte nabídky největších operátorů. S výběrem nejvhodnějšího tarifů vám rádi pomůžeme a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo