Mluví se o nás

ePojisteni.cz se vypracovalo na pozici největšího a nejvyhledávanějšího srovnávače pojištění v ČR a v poslední době se o nás hodně mluví. Naše billboardy můžete vidět po celé ČR, jsme generálním partnerem fotbalové ligy. Čím dál častěji se objevujeme v televizi a navíc je náš web již několikátý rok úspěšný v prestižních soutěžích o nejlepší webovou prezentaci roku. V této sekci se na naše úspěchy můžete podívat.

Křišťálová Lupa

Křišťálová Lupa
V anketě Křišťálová Lupa, která hodnotí kvalitu webových stránek a vybírá nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu, se stránky ePojisteni.cz dostaly již čtyřikrát mezi deset nejlepších webů v ČR. V roce 2016 jsme zvítězili v kategorii Marketingová inspirace. Více se dočtete ZDE.

Logo TV Nova

Rady ptáka Loskutáka
Již dvakrát jsme vám v pořadu televize Nova - Rady ptáka Loskutáka radili, jak ušetřit za pojištění. Podívejte se na video, ve kterém názorně předvádíme, jak snadno se s ePojištěním dá ušetřit.

Autosalon televize Prima

Autosalon na TV Prima
Divákům pořadu Autosalon na TV Prima jsme radili a vysvětlovali, jak je to s asistenčními službami.

Autosalon na TV Prima
Představili jsme výhody internetových srovnávačů pojištění. Vysvětlili jsme v čem jsou jejich největší přednosti a kolik díky nim mohou ušetřit.

Autosalon na TV Prima
Podruhé jsme v Autosalonu pomáhali divákům, jak a podle čeho si vybrat kvalitní povinné ručení.

Webtop100

WebTop100
V roce 2012 se v prestižní anketě WebTop100, ve které odborná porota hodnotí kvalitu webových prezentací z hlediska použitelnosti, grafického designu, technického řešení či přínosu pro uživatele umístil náš web na 10. pozici v kategorii Finance. Více o tomto našem úspěchu najdete ZDE.

Zlatý měšec

Zlatý měšec
V roce 2012 bylo ePojisteni.cz vedle PayU Czech Republic jedním ze dvou partnerů tradiční ankety Zlatý měšec - Nejlepší finanční instituce. V této anketě veřejnost každoročně hodnotí kvalitu a úroveň všech finančních domů působících v ČR. Více se dočtete v této tiskové zprávě.

Mluví se o nás