epojisteni logo

Levná elektřina

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás


Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Rozpočty českých domácností bývají často velmi napjaté. Vysoké nájmy, drahé hypotéky, leasingy a také náklady na energie zabírají podstatnou část rozpočtu a na běžné životní výdaje již moc nezbývá. Rady, jak ušetřit se proto určitě hodí. Na nájmu či hypotéce příliš ušetřit nelze, ale v případě elektřiny existuje jedná možnost. Jedná se o změnu dodavatele elektřiny.

Různí dodavatelé, různé ceny

Český trh s elektřinou je totiž volný, a proto si český spotřebitel může zvolit dodavatele elektřiny, aniž by se musel spokojit pouze s jednou firmou jako to bylo v minulosti. Výběr je skutečně široký. Dodávkami elektrické energie se v České republice zabývá několik desítek společností. Ti všichni vám budou tvrdit, že levná energie je pouze od nich.

Velké i malé společnosti mezi sebou bojují o zákazníky, a proto se ceny často liší v desítkách i stovkách korun. Porovnejte si ceny elektřiny od různých dodavatelů a snadno tak najdete dodavatele, který vám nabídne nejlevnější elektřinu na trhu.

Chci výhodnější elektřinu

Kolik zaplatíte za elektřinu?

Srovnejte si ceny elektřiny u dodavatelů v naší kalkulačce. S výběrem a sjednáním nejvýhodnější nabídky vám rádi pomůžeme.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo