Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Levná elektřina

Levná elektřina

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Rozpočty českých domácností bývají často velmi napjaté. Vysoké nájmy, drahé hypotéky, leasingy a také náklady na energie zabírají podstatnou část rozpočtu a na běžné životní výdaje již moc nezbývá. Rady, jak ušetřit se proto určitě hodí. Na nájmu či hypotéce příliš ušetřit nelze, ale v případě elektřiny existuje jedná možnost. Jedná se o změnu dodavatele elektřiny.

Mám zájemRůzní dodavatelé, různé ceny

Český trh s elektřinou je totiž volný, a proto si český spotřebitel může zvolit dodavatele elektřiny, aniž by se musel spokojit pouze s jednou firmou, jako to bylo v minulosti. Výběr je skutečně široký. Dodávkami elektrické energie se v České republice zabývá několik desítek společností. Ti všichni Vám budou tvrdit, že levná energie je pouze od nich.

Velké i malé společnosti mezi sebou bojují o zákazníky, a proto se ceny často liší v desítkách i stovkách korun. Na stránkách www.epojisteni.cz si porovnáte ceny elektřiny od různých dodavatelů a snadno tak najdete dodavatele, který Vám nabídne nejlevnější elektřinu na trhu.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem


Mobilní web / Klasický web