epojisteni logo

Kalkulačka ceny elektřiny

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás

Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Český trh s elektrickou energií je volný. To znamená, že českým spotřebitelům nikdo neříká, od koho musí elektřinu odebírat. Mohou si totiž vybrat. V České republice nyní působí přibližně padesát dodavatelů elektřiny, kteří si vzájemně konkurují a snaží se získat nové a nové zákazníky. To znamená, že různí dodavatelé nabízí různé ceny elektřiny, jiné podmínky a další zajímavé služby navrch. Je pouze na spotřebiteli, který z dodavatelů jej zaujme.


Chci výhodnější elektřinu

Kolik zaplatíte za elektřinu?

Srovnejte si ceny elektřiny u dodavatelů v naší kalkulačce. S výběrem a sjednáním nejvýhodnější nabídky vám rádi pomůžeme.

Porovnání elektřiny online

Padesát dodavatelů elektřiny je však mnoho a najít si mezi nimi správného dodavatele není jednoduché. Pokud tedy nepoužijete výhodný cenový kalkulátor elektřiny. Díky němu si totiž během pár minut porovnáte online nabídky od různých dodavatelů elektřiny. Jedná se pouze o ověřené dodavatele, kteří na českém trhu působí již řadu let.

Stačí vyplnit požadované údaje a během jedné minuty se dozvíte, který dodavatel vám nabízí nejlevnější elektřinu. Pokud bude cena výhodnější než současná, stačí změnit dodavatele. Proces změny dodavatele elektřiny je snadný a zdarma. S vyřízením vám kompletně pomůže nový dodavatel.


Nabídka na míru

Ušetřete změnou dodavatele energií

Nespoléhejte na staré nevýhodné smlouvy a ušetřete změnou dodavatele. Pošlete nám svou fakturu a my pro vás připravíme nabídku na míru vašim potřebám.


Případné papírování spojené se změnou dodavatele vyřešíme za vás.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo