epojisteni logo

Inzerce půjček v ČR

Jak a kde získat nejlepší a nejvýhodnější půjčku? Využijte volné inzerce půjček a výhodnou půjčku si najdete během pár minut. Inzerce půjček neboli také trh půjček jsou webové stránky, které doslova obchodují s půjčkami. Lidé zde mohou volně nejen půjčky nabízet, ale také poptávat. Právě zde si jednoduše zadáte svou poptávku po půjčce a nabízející se vám sami budou ozývat se svými nabídkami.

Hledáte bezpečnou půjčku?

Spočítejte si, kolik zvládnete splácet. Následně vám srovnáme nabídky pouze od ověřených poskytovatelů.


(Srovnání půjček pro vás zajistíme na našem webu Srovnejto.cz)

Inzerce půjček od soukromých osob

Online inzerce půjček umožňuje vzájemný obchod a domluvu mezi nabízejícími a poptávajícími. Podmínky půjčky si jednoduše domluví přímo mezi sebou a je tedy pouze na nich, jakým způsobem dohodu a písemnou smlouvu uzavřou. Princip je velmi jednoduchý. Poptávající či nabízející zde zdarma vystaví svůj inzerát a vyčká si na reakce. Ze zájemců si poté vybere toho, který mu bude vyhovovat.

Nevýhody půjčky přes inzerci

Inzerce půjček může být zajímavým způsobem, jak nabídnout či naopak najít výhodnou půjčku. Nevýhoda spočívá však v tom, že nabízející osoby většinou nepatří mezi známé a ověřené společnosti. Velmi rychle zde může zájemce o půjčku narazit na podvodníka, který se pokusí obrat o veškeré úspory. Proto je velmi důležité před podpisem smlouvy znát veškeré podmínky půjčky.

Online srovnání

Srovnejte si aktuální nabídku

Hledáte co nejlevnější půjčku nebo se chcete ujistit, že je vaše stávající půjčka stále výhodná? Vyzkoušejte náš online srovnávač půjček.


(Srovnání půjček pro vás zajistíme na našem webu Srovnejto.cz)

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo