epojisteni logo

Mohou Slováci v Čechách získat hypotéku?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.

Hypotéka pro Slováky v Čechách

Slováci jsou českými bankami považováni za cizince a to platí i pro získávání hypotéky. Přístup bank se liší také podle země původu a někteří cizinci mají lepší šanci získat hypotéku, jiní naopak menší. Za více riskantní jsou obvykle považovaní cizinci ze zemí východní Evropy. Dalším kritériem, na který banky kladou důraz, je typ pobytu (přechodný, trvalý). Přednost mají zejména občané zemí Evropské unie a s trvalým pobytem na území ČR.

Slováci jsou členy Evropské unie, a proto mají reálnou šanci získat v ČR hypotéku. V současné době banky přistupují k cizincům mnohem lépe, než tomu bylo před několika lety. Stále však platí, že žádosti cizinců (Slováků) o hypotéku představují pro většinu tuzemských bank problém, a proto je posuzují individuálně.

Mohou Slováci získat hypotéku v ČR?

Cizinci by měli využít pomoci hypotečního specialisty, který má potřebné zkušenosti a znalosti. Ví tedy, jak se v takové situaci zachovat, a na kterou banku se nejlépe obrátit. Klientovi tak poradí nejen s výběrem banky a hypotéky, ale také mu pomůže vyřídit veškerou administrativu, která je s hypotečním úvěrem spojená.

Pomůžeme vám porovnat aktuální nabídky na trhu a sjednat tu nejvýhodnější hypotéku pro vás. Papírování i komunikaci s bankou vyřídíme my. Vyzoušejte náš srovnávač.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo