epojisteni logo

Hypotéka na rekonstrukci

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.

Najdeme vám nejvýhodnější hypotéku na rekonstrukci

S hypotékou si snadno pořídíte nejen nové bydlení, ale také můžete získat peníze na nutnou rekonstrukci nebo modernizaci vaší stávající nemovitosti nebo nemovitosti, kterou spoluvlastníte. K zajištění použijete právě tuto nemovitost a za získané peníze z ní můžete udělat zcela nové a moderní bydlení. Vyřízení hypotéky na rekonstrukci bytu či domu je navíc výrazně jednodušší a s rekonstrukcí tak budete moci začít velmi rychle.

Stejně jako u hypotéky určené ke koupi nemovitosti bude banka požadovat doložení čerpání hypotéky. A jak je tomu v případě, že chcete rekonstrukci provádět svépomocí? Je vůbec možné v takovém případě čerpat hypotéku? Ano, u některých bank to možné je. V případě, že je rekonstrukce provádené dodavatelsky, musíte doložit spolupráci například smlouvou o dílo, jejíž součástí je také souhrnný rozpočet prací.

Hypotéka na rekonstrukci bytu nebo domu

U rekonstrukce prováděné svépomocí je možné čerpat hypotéku jednorázově nebo v tzv. tranších. Pokud se jedná o rozsáhlejší rekonstrukci, pak některé banky požadují ohlášku stavebních úprav nebo stavební povolení.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo