Hypoteční trh je v ČR velmi dynamický. Aktuální růst úrokových sazeb nahrává bankám a klientům, kteří si chtějí vzít úvěr za ještě poměrně solidních podmínek. Hypoteční trh v ČR | ePojisteni.cz

Hypoteční trh

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50 %
15 Zákazníků zde nyní srovnává

Prohledáme za vás hypoteční trh a najdeme nejlepší hypotéku

Hypoteční trh v ČR je stále velmi dynamický. O hypotéky je stále velký zájem. Banky se snaží nalákat nové klienty, a proto prodlužují výhodné akční nabídky. Zároveň také ruší poplatky a hypotéky často nabízí za minimální poplatek nebo dokonce zdarma. A to i přes to, že soudy bankovní poplatky označili za oprávněné. Nízké sazby jsou výhodné i pro ty, kteří hypotéku již mají. Pokud jim právě bude končit fixace úrokové sazby, mohou svou stávající hypotéku výhodně refinancovat u jiné banky.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Jaký je hypoteční trh v ČR

Stávající trh nahrává především klientům bank, kteří se snaží ve velkém využít ještě poměrně nízkých sazeb. Počty a objemy nově uzavřených i refinancovaných hypoték neustále rostou a slibují překonání všech možných rekordů za posledních několik let. Podle odborníků je současná domácí měnová politika taková, že růst úrokové sazby je v příštích měsících nepravděpodobný.

Mám
zájem

(Zajistíme pro vás na našem webu Srovnejto.cz)

Mluví se o nás