Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Hypoteční trh v ČR

Hypoteční trh

  •  Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  •  O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  •  Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Hypoteční trh v ČR je stále velmi dynamicky. O hypotéky je stále velký zájem a příčinou jsou již několik měsíců příznivé úrokové sazby. Ty se i přes původní odhady odborníků, kteří na počátku letošního roku předvídali jejich nárůst, pohybují stále kolem 3 procent, a dokonce opět lámou rekordy.

Banky se snaží nalákat nové klienty, a proto prodlužují výhodné akční nabídky. Zároveň také ruší poplatky a hypotéky často nabízí za minimální poplatek nebo dokonce zdarma. A to i přes to, že soudy bankovní poplatky označili za oprávněné. Nízké sazby jsou výhodné i pro ty, kteří hypotéku již mají. Pokud jim právě bude končit fixace úrokové sazby, mohou svou stávající hypotéku výhodně refinancovat u jiné banky.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)Jaký je hypoteční trh v ČR

Stávající trh nahrává především klientům bank, kteří se snaží ve velkém využít nízkých sazeb. Počty a objemy nově uzavřených i refinancovaných hypoték neustále rostou a slibují překonání všech možných rekordů za posledních několik let. Banky hromadně snižují sazby napříč všemi fixacemi a podle odborníků je současná domácí měnová politika taková, že růst úrokové sazby je v příštích měsících nepravděpodobný.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)


Mobilní web / Klasický web