Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

ePojisteni.cz v dobách koronaviru - jsme tu pro vás. Vždy online

ePojisteni.cz funguje online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i v dobách karantény. Nová nemoc COVID-19 si vynutila karanténu, jejímž cílem je zpomalit šíření koronaviru v ČR. Omezení jsou nepříjemná, avšak pro ochranu zdraví všech nezbytná.

Již 10 let pracujeme na tom, aby lidé kvůli pojištění nemuseli navštěvovat pobočky. Původně kvůli úspoře času i peněz, dnes tak můžeme ochránit zdraví naše a našich blízkých.

Naše služby jsou vám k dispozici online a to nonstop. V době karantény pokračujeme v práci, abychom dokázali vyhovět všem vašim požadavkům.

Jsme s vámi nonstop karanténa nekaranténa

S ohledem na vývoj je doporučeno omezit kontakt s ostatními lidmi a chránit tak sebe i své blízké. Na stránkách ePojisteni.cz si můžete pojištění porovnat a s naší pomocí sjednat online z domova. Zároveň jsme vám k dispozici online na emailu či facebooku a také jsou připraveni na telefonech i naši operátoři. Samozřejmě zdarma a nezávazně.

Na ePojisteni.cz nabízíme online následující služby:

Online jednání platí pro všechny úkony, nejen sjednání nového pojištění. Rovněž výpověď smlouvy o pojištění lze řešit online bez nutnosti navštívit pobočku.

Dokumenty o pojištění vám doručíme do e-mailu i poštou

Kvůli pojištění nemusíte chodit nikam a to ani kvůli osobnímu převzetí smluvních dokumentů, jako je smlouva o pojištění či zelená karta. Dokumenty k pojištění obratem odešleme na email a zelenou kartu zašleme poštou k vašim rukám.

 

půjčky a covid19

 

Mluví se o nás