epojisteni logo

Nano Energies Trade, s.r.o.

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás
Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Společnost Nano Energies Trade, s.r.o. patří k moderním dodavatelům elektrické energie na území České republiky. Od ostatních dodavatelů se liší v tom, že nabízenou elektrickou energii získává pouze a jedině z obnovitelných zdrojů. Snaží se tím směrovat současnou energetiku k novým a alternativní metodám a chránit tak životní prostředí pro další generace.

Mezi klienty společnosti Nano Energies Trade, s.r.o. patří ty domácnosti a společnosti, který záleží na budoucnosti naší země. Elektrickou energii získanou z obnovitelných zdrojů a nezávislé na ložiscích nerostných suroviny nabízí za odpovídající ceny a součástí služeb je samozřejmě také kvalitní zákaznický servis. Elektřinou také získá společnost tím, že vykupuje přebytky od menších výrobců.

Společnost Nano Energies Trade, s.r.o. je česká společnost, která je tvořená týmem odborníků v oblasti energetiky. Komunikace probíhá pouze prostřednictvím internetu a telefonu. Budování poboček by mělo za následek navýšení cen a to není cílem společnosti.

Adresa

Nano Energies Trade s.r.o.

Hlavní 130

CZ 250 68 Řež

Kontakt

Telefon: + 420 226 257 257

E-mail: info@nano-energies.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo