epojisteni logo

EON

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás
Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Společnost E.ON patří k největším dodavatelům elektrické energie a zemního plynu v České republice již od roku 1998. E.ON je považován za velmi silného konkurenta největších českých energetických společností, jako je ČEZ Pražská energetika či RWE. Největší počet klientů má v jižních Čechách a na jižní Moravě. Celkem pečuje o 1,2 milionu zákazníků z řad domácností a velkoodběratelů, kterým nabízí výhodné ceny energií a zároveň jim poskytuje profesionální služby a také kvalitní zákaznický servis. Se společností E.ON získají její zákazníci řadu dalších zajímavých výhod a slev.

Ušetřete se společností E.ON

Společnost E.ON patří mezi silné a stabilní partnery v oblasti energetiky. O tom svědčí více než jeden milion spokojených zákazníků v celé ČR. E.ON.

Cena elektřiny EON je tvořená několika složkami. Základními složkami jsou dvě - platba za za správu sítě (distributor) a za dodanou energii spotřebiteli (dodavatel). Distributora je dané dle území, a proto si jej nemůžete vybrat, ale dodavatele ano. Stačí změna dodavatele za levnějšího a hned můžete ušetřit stovky až tisíce korun ročně. Zbylé peníze určitě využijete příjemněji.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo