epojisteni logo

BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o.

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás
Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Skupina Bohemia Energy, ke které patří i společnost BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o., svým zákazníkům ukončila dodávky elektřiny k 14.10.2021 a dodávky zemního plynu k 17.10.2021.

Zákazníkům Bohemia Energy bude nadále dodávat energie tzv. dodavatel poslední instance, a to po dobu maximálně 6 měsíců. Během této doby si musí najít nového dodavatele elektřiny nebo dodavatele plynu.

Společnost BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o. patřila k dodavatelům elektrické energie a zemního plynu na území České republiky. Byla založená v roce 2005, kdy začala elektrickou energii a zemní plyn dodávat malým a středním podnikům.

V roce 2006 mezi své koncové klienty přijala také české domácnosti, a to ihned poté, co byl trh s elektrickou energií liberalizován. Zemní plyn začala BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o. dodávat domácnostem i podnikatelským subjektům v roce 2008. Ke konci roku 2013 měla 512 158 klientů.

BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o. patřila k největším alternativní dodavatelům v České republice a svým klientům slibovala nižší ceny za energie až o 10 procent oproti tradičním dominantním dodavatelům v České republice. Kromě České republiky působila BOHEMIA ENERGY entity, s.r.o. také na území Slovenska, a to prostřednictvím své sesterské firmy Slovakia Energy.

Adresa

Bohemia Energy entity s.r.o.

Na Poříčí 24-26

110 00, Praha 1

Kontakt

Telefon: 840 10 10 10

E-mail: kontakt@bohemiaenergy.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo